Hlavní hvězdou Vysmátého léta bude skupina Kabát

  • Hlavní hvězdou Vysmátého léta bude skupina Kabát Fotogalerie (4)
    • 10.05.2011
    • Tisk

    Kabáti se přitom do Kadaně vracejí po čtyřech letech. Na festivalu Vysmáté léto představí nejen skladby z aktuální desky Banditi di Praga, ale zahrají také osvědčené hity jako Dole v dole, Má ji motorovou, Colorado nebo Malá dáma.

    Sdílejte článek:

K dalším tahákům letošního ročníku festivalu, který proběhne 23. července, kromě skupiny Kabát patří kapely Nightwork, Support Lesbiens, stálice festivalu Eddie Stoilow či písničkář Tomáš Klus.

Fanoušky tvrdší muziky jistě potěší vystoupení skupin Krucipüsk, Attari Terror i německých Illectronic Rock.

Festivalová produkce opět nabídne i divadelní scénu a rodinám s dětmi bude v kouzelném prostředí kadaňského podhradí tradičně k dispozici dětský koutek.

Loni se Vysmáté léto zařadilo mezi tzv. „čisté festivaly“, které jsou takto certifikovány za šetrný přístup k životnímu prostředí. Stánek, kde se vybíraly kelímky určené k následné recyklaci, byl prakticky neustále v obležení. Ke konci festivalu nabídl pohled na spirálu složenou z úctyhodných 12 275 kelímků.

Vstupenky jsou k dostání v distribuční síti Ticketstream a v lokálních předprodejích. Do konce května jen za Kč 500,–. Od 1. června se cena zvýší o 50 korun. Na místě vyjde lístek na Kč 650,–. K dispozici budou i V.I.P. vstupenky za Kč 1 350,–. Děti do 125 cm výšky mají vstup zdarma.

Více informací najdete na www.rockfest.cz

Kabát – Colorado

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz