Světová barmanská show a original party ve stylu Grand Prix Racing

Světová soutěž našich i zahraničních TOP barmanů ve jménu World Bartending Battle, Red Bull Formule 1 Pit Stop Game trenažér a soutěž o jedinečné ceny, Djská produkce na dvou scénách a především mejdan ve stylu Grand Prix Racing. Noční jízda Prague Flair Open 2011 startuje 26.5. v 19:00 v pražské MeetFactory.

Poprvé v Čechách zažijete světový battle barmana proti barmanovi. V hlavních rolích WORLD BARTENDING BATTLE se představí nejlepších osm československých barmanů proti naprosté světové špičce. Soutěž bude probíhat formou pyramidy a o tom, kdo získá hlavní cenu 3000 €, rozhodne hvězdná porota zahraničních i tuzemských barmanských celebrit.

Barmanskou disciplínou ale závod nekončí! Připraven je speciální program Red Bull Night Race v podobě FORMULE 1 PIT STOP GAME trenažéru, který skvěle simuluje několik vteřin napětí, jež při reálném závodu F1 rozhodují o hrdinech a poražených. V rychlostní soutěži výměny pneumatik se utkají zástupci 16 pražských barů, ale svou zručnost si bude moci vyzkoušet každý z náštěvníků, a to o velmi zajímavé ceny.

Kromě prvotřídní exhibice a soutěže barmanů zažijete na Prague Flair Open 2011 výtečnou party ve stylu a prostředí GRAND PRIX RACING! Na hlavním podiu se můžete těšit na živé vystoupení projektu FEEL THE BEAT, který tvoří DJ ROCKSTAR a bubeník OLIVER BEATMAN. Společně se během večera představí hned ve třech setech – hiphop, house a progressive. Podporou jim budou Djane LuMichelle a Andy Road. Na venkovní scéně Redbull Car Stage proběhne VJ & Train Show za hudební produkce řady známých Djů. Celou noční jízdou bude provázet moderátor světových soutěží MC RICK a oblíbený český herec MÍRA NOSEK.

Vstupenky zakoupíte v síti TicketStream. V předprodeji za 120–150 Kč, na místě za 190 Kč. Čím dříve, tím levněji!

Více info:

http://www.ticketstream.cz/…_by_event_tr?…

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze