Stonedraiderz podcast na Radiu SHADOWBOX

Co si pustit v pátek, než vyrazíte do Roxy na Lenzmana? V pátek 6.5. startuje na Radiu SHADOWBOX nová řada podcastů v režii DJ Mireau z crew Stonedraiderz.

Proč, jak, kde a s kým vám poví sám: „Natáčení prvního Stonedraiderz podcastu bylo docela vypocená záležitost. Kolikrát jsme zmáčkli REC, kolikrát zapnuli mikrofon? Ani nevím, každopádně jsem se ujistil, že je to věc, která mě hodně baví a každý měsíc vám odteď budu servírovat pořádnou dávku té nové i starší, plouživé, či tvrdé… hlavně kvalitní muziky. Odkud se vzal název Stonedraiderz podcast? Stonedraiderz je partička floutků, rozsetá po celé republice. Hlavní zhulenej jezdec a guru celé crew je Šternberský dj Gotia, dále z aktivních členů pražský ahZ a Bop, Prostějovský Jose24 a dj Sethi.

Já jsem se do téhle bandy dostal minulý rok na podzim a tímhle bych jim chtěl poděkovat za to, že mi dali příležitost a otevřeli dveře v další Djské kariéře, bez nich by to nešlo, díky kluci! Teď ale zpátky k tématu. Vzhledem k tomu, že se jedná o první díl, je mimino ještě v plenách, od každého dalšího dílu by se ale měly valit nové a nové nápady a Stonedraiderz podcast bude dospělejší a dospělejší, až snad jednou… no, nepředbíhejme s dospělostí. V příštím díle (a každém následujícím) se můžete těšit na hosty, kteří vám vždy namíchají lahodný pohár své oblíbené muziky a připojíme i nějaký záživný pokec. Stonedraiderz podcasty budou zaměřeny především na hosty, kteří působí v okolí Olomouce a Brna. V přístím díle se můžete těšit na partičku kolem projektu DoNeBe!, jmenovitě nám mix svých nej věcí připraví DJs Pep:e a Hazz. Co mělo být řečeno snad řečeno bylo a teď už nezbývá, než vám popřát příjemný poslech prvního Stonedraiderz podcastu, aneb: SEDNI, UBAL a POSLOUCHEJ!“

Více info:

http://radio.shadowbox.cz

http://www.facebook.com/RadioShadowbox

http://www.abradio.cz

http://techno.cz

Stonedraiderz podcast na Radiu SHADOWBOX:

pátek 6.5. – od 18:00 do 18:45

pondělí 9.5. – od 20:00 do 20:45

TRACKLIST: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/…210121_n.jpg

Narovinu Zlomenej Podcast (s KamCZou, ahZ a hostem 2K):

pátek 6.5. – od 19:00 do 21:00 (pak hned vyražte do Roxy na Lenzmana:))

pondělí 9.5. – od 18:00 do 20:00

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.