Další člen Rolling Stones nahrává sólovou desku

Kytarista Keith Richards je další ze členů slavných legendárních Rolling Stones, který se pustil do natáčení nového sólového studiového alba. Jeho nahrávky vznikají ve studiu v New York City.

Konkrétně prý podle serveru SonicScoop.com Keith Richards využívá služby Germano Studios na Manhattanu. Jako producenta zvolil Stevea Jordana a zvuk má na starost Dave O’Donnell (oba držitelé cen Grammy za spolupráci na deskách umělců takových jmen jako jsou Eric Clapton a John Mayer).

Samotný Keith Richards se zatím k nahrávání nijak nevyjádřil. Není tudíž ani stoprocentně jasné, jestli v těchto dnech tvoří materiál pro svou „sólovku“ nebo spíš přímo pro The Rolling Stones.

Až už je to tak či onak, Keith Richards by nebyl jediným členem „stounů“, který se v poslední době pustil do práce na sólovém počinu.

Už v březnu se do médií dostala informace o tom, že vlastní desku ve studiích v Los Angeles připravuje frontman The Rolling Stones Mick Jagger. Ten si za producenta vybral mužskou polovinu formace Eurythmics Davea Stewarta.

The Rolling Stones – Anybody Seen My Baby

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze