Další člen Rolling Stones nahrává sólovou desku

  • Další člen Rolling Stones nahrává sólovou desku Fotogalerie (22)
    • 03.05.2011
    • Tisk

    Kytarista Keith Richards je další ze členů slavných legendárních Rolling Stones, který se …

    Sdílejte článek:

Kytarista Keith Richards je další ze členů slavných legendárních Rolling Stones, který se pustil do natáčení nového sólového studiového alba. Jeho nahrávky vznikají ve studiu v New York City.

Konkrétně prý podle serveru SonicScoop.com Keith Richards využívá služby Germano Studios na Manhattanu. Jako producenta zvolil Stevea Jordana a zvuk má na starost Dave O’Donnell (oba držitelé cen Grammy za spolupráci na deskách umělců takových jmen jako jsou Eric Clapton a John Mayer).

Samotný Keith Richards se zatím k nahrávání nijak nevyjádřil. Není tudíž ani stoprocentně jasné, jestli v těchto dnech tvoří materiál pro svou „sólovku“ nebo spíš přímo pro The Rolling Stones.

Až už je to tak či onak, Keith Richards by nebyl jediným členem „stounů“, který se v poslední době pustil do práce na sólovém počinu.

Už v březnu se do médií dostala informace o tom, že vlastní desku ve studiích v Los Angeles připravuje frontman The Rolling Stones Mick Jagger. Ten si za producenta vybral mužskou polovinu formace Eurythmics Davea Stewarta.

The Rolling Stones – Anybody Seen My Baby

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2014 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz