Houstnoucí atmosféra uvnitř Slipknot by se dala krájet

Bubeník Slipknot Joey Jordison vystupňoval napětí mezi ním a frontmanem Corey Taylorem. Jordison totiž prohlásil, že kapela bude stoprocentně pokračovad dál – s Taylorem i bez něj, pokud to nepůjde jinak.

Slipknot se v současnosti chystají na první koncerty od doby, kdy zemřel baskytarista Paul Gray. Ke smutné události došlo přibližně před rokem.

Zatímco Joey Jordison všude hlásá, že kapela bude dál koncertovat i točit nové desky, Corey Taylor je ve vyjádřeních kolem aktivit kapely mnohem obezřetnější.

Slipknot vyhlásili, že si dávají pauzu loni v květnu, kdy se Paul Gray předávkoval. Okolnosti je ale donutily v polovině utnout už turné po Spojených státech americkcých koncem roku 2009.

Cory Taylor nedávno prohlásil: „Další vývoj kapely ovlivňují i jiné věci. Není to jenom o Paulovi. Jde taky o přístup konkrétních lidí. To je všechno, co k tomu teď chci říct.“

Joey Jordison kontroval: „Slipknot tady budou navždy – s Coreym i bez něj. Pokud vím, kapela je moje dítě a už mám v zásobě několik nových songů. V současné době s klukama zkoušíme a jde to víc než dobře. Upřímně, čekají nás nejlepší koncerty, jaké jsme kdy odehráli. A myslím, že určití lidé si po nich leccos uvědomí.“

Slipknot – Before I Forget

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze