Eddie Stoilow se chystají pokřtít druhé CD nazvané Oh My God!

  • Eddie Stoilow se chystají pokřtít druhé CD nazvané Oh My God! Fotogalerie (5)
    • 30.04.2011
    • Tisk

    Eddie Stoilow konečně objeveni! Jejich nástup do čela hitparád odstartoval s loňským…

    Sdílejte článek:

Eddie Stoilow konečně objeveni! Jejich nástup do čela hitparád odstartoval s loňským prvním CD netradičně nazvaným Best Of. Eddie Stoilow mají druhé album Oh My God!, jehož křest je naplánován společně s koncertem na středu 4.května do pražské Akropole.

„Bude to koncert, který byste si neměli nechat ujít“ říká David Šmídt a dodává: „…připravujeme velmi speciální dvouhodinový set s vymazlenou světelnou show, překvapením a také zahrajeme některé písně premiérově“.

První singl z druhé desky Frozen se stal rázem hitem a již několik týdnů se drží na špičce hitparády IFPI. Zazněl během koncertu, ve kterém Eddie Stoilow předskakovali One Republic, ale i z obrazovky ČT během pořadu Pomozte dětem na Velikonoční pondělí.

CD Oh My God! vyšlo, stejně jako předchozí, u Championship Records a kromě samotné kapely si na něm zahrál i David Koller či Xindl X. Deska Oh My God! bude pokřtěna 4. května v pražském Paláci Akropolis za přítomnosti kmotra kapely Pavla Cejnara, nebude chybět ani guru Bob Klepl. Vstupenky zakoupíte v obvyklých předprodejích a v pokladně Paláce Akropolis.

Pravidelně aktualizované informace na www.eddiestoilow.com a http://www.facebook.com/eddiestoilow

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze