Kanadští NoMeansNo již zítra rozžhaví pražské Futurum

  • Kanadští NoMeansNo již zítra rozžhaví pražské Futurum
    • 26.04.2011
    • Tisk

    Pražský hudební klub Futurum bude již zítra hostit koncert jednak pro pamětníky…

    Sdílejte článek:

Pražský hudební klub Futurum bude již zítra hostit koncert jednak pro pamětníky, ale také pro skutečné hudební fajnšmekry – dnes již legendární trio z kanadského Vancouveru NO MEANS NO vystupovalo sice vloni v Brně a Táboře, do Prahy se ale vrací po více než třech letech.

Tito vitální muzikanti v předdůchodovém věku přivážejí jako vždy svou nezvykle energickou a bez nadsázky virtuózní tvorbu, jíž jedni žánrově řadí do „jazz-core“ a jiní do „progresivního punk-rocku“…což je mimochodem nejvíce lhostejné právě členům kapely.

Fenomenální a často vyprodaná vystoupení této formace zažily už pražské prostory Stalin, Bunkr, Roxy, Lucerna Music Bar a Rock Café, brněnská Fléda, táborské Milenium či tradiční festivaly Rock For People a Mighty Sounds. V roce, ve kterém si připomeneme dvacet let od prvního vystoupení NoMeansNo v ČR, se poprvé dostane na útulný smíchovský podnik.

V roli speciálních hostů uvidíme skvělou švédskou partu Epidemics.

Vstupenky v ceně 333 Kč jsou v prodeji v síti Ticketportal.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.