Perinium zahrají v úterý v Popocafepetlu

  • Perinium zahrají v úterý v Popocafepetlu
    • 25.04.2011
    • Tisk

    Česká kapela PERINIUM si pro své fanoušky připravila „povelikonoční“ dá­rek!

    Sdílejte článek:

Česká kapela PERINIUM si pro své fanoušky připravila „povelikonoční“ dárek!

Na úterní večer si pražská formace Perinium, v jejímže čele stojí půvadná zpěvačka Katerina, připravila večírek a ne ledajaký! Na svou večerní taškařici si přizvala hosty z jiných koutů republiky než je matička stověžatá!

Pozvání přijala plzeňská kapela Y? z města piva, velbloudů a kvalitních rockových klubů patří mezi nově vzniklé tahouny tamní alternativní scény. V jejich tvorbě se snoubí jemnost ženského vokálu s tvrdostí kytar a hutné basové kytary. Přijďte si mimo Perinia poslechnout, jak to dělají na západě, i když ještě před hranicemi.

Ze stejné strany přijede kladenský ska-punk kabaret KAPIŠTO. Uvidíme, jak se ve své početné sestavě vypořádají s minipodiem, který Popocafepetl nabízí. Přecijenom na rozdíl od Kladna se v Praze s místem šetří kde se dá.

Více informací najdete na: www.popocafepetl.cz
www.bandzone.cz/perinium
www.bandzone.cz/y
www.bandzone.cz/kapisto

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.