Jablkoň spolu s divadlem Anička a letadýlko pokřtí Království

Už se to blíží! Dne 29.4. v 19:00 se stane velký sál Divadla Husa na provázku svědkem mimořádné události. Hudební skupina Jablkoň spolu s autorským divadlem Anička a letadýlko pokřtí novou desku.

CD Království je hudebně-dramatickým přepisem divadelní hry Království z repertoáru divadla Anička a letadýlko. Inscenace Království měla již 60 repríz v divadlech i na festivalech a za svůj úspěch vděčí z velké míry právě hudbě a autorským písním. O to, aby poselství Království mohlo pokračovat dál a nově, se nyní zasluhuje brněnské vydavatelství Indies MG. Na novém CD si budete moci poslechnout experimentální rozhlasovou hru Království, kde ve své životní herecké roli exceluje Michal Němec, řekla Anička, dále uslyšíte množství úplně nových písniček z dílny hudební skupiny Jablkoň a Židlochovický dětský sbor Skřivánek. Království vychází v běžné verzi a v limitované edici s knihou a obrázky. Je určeno dětem, dospělým a všem mimozemšťanům.

Můžete se těšit na roztomilé květinové hostesky ze Židlochovického dětského sboru Skřivánek, který zamává křídly a zazpívá! Na divadelní karamelku mnoha chutí, inscenaci Království, kterou pro vás zahraje Anička Duchaňová a Michal Němec. A nakonec i na rozkvetlou Jablkoň v plné zbroji. Před bojem i po boji.

CD pokřtí samotný deus ex machina, brněnský Bůh ze stroje, významně nečekaný host!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.