Black Eyed Peas se budou podílet na otevření školy

Americká formace Black Eyed Peas připravuje v New Yorku ve spolupráci s nadací Adobe Foundation otevření multimediální školy, kde se místní mládež může učit tvorbu hudebních záznamů i videonahrávek za použití profesionálního vybavení.

Trojice podobných akademií už funguje v Los Angeles, Oaklandu a Redwood City v Kalifornii.

Newyorská škola na Manhattanu bude od července nabízet kurzy pro třináctileté až devatenáctileté studenty. Na multimediální výuku se můžou dostat na základě doporučení od učitelů nebo pokud prokážou zájem o práci s kamerou, úpravu videí nebo grafické návrhy.

„Vášeň pro hudbu a média podporovala na naší cestě za slávou řada různých lidí,“ prohlásil rapper will.i.amBlack Eyed Peas. „Rozšíření sítě akademií Peapod Adobe Youth Voices nám to umožní oplatit a mladým předat podporu a zkušenosti, které potřebují k uskutečnění snů.“

Sídlo akademie bude v zařízení organizace Urban Arts Partnership, která nabízí umělecké mimoškolní programy pro mládež navštěvující školy pro chudé. Nadace Peapod Foundation šestinásobných držitelů hudebních cen Grammy realizuje řadu dobročinných projektů. Adobe Foundation je nadační odnoží softwarové společnosti Adobe Systems Inc.

Black Eyed Peas – Meet Me Halfway

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.