Sharon a Ozzy Osbourneovi už statisíce na daních nedluží

Heavymetalová ikona Ozzy Osbourne s manželkou Sharon vyrovnali daňový dluh 1,7 milionu dolarů (28,5 milionu korun). O nedoplatku se přitom dozvěděli z médií.

Sharon, která je televizní osobností a zároveň se stará o kariéru Ozzyho Osbournea, oznámila uhrazení dlužné částky na konci minulého týdne. Pár teď zkoumá, proč federální daňová služba IRS uvalila na jedno z jejich losangeleských sídel zástavu.

Víc než před týdnem zavolal Sharon Osbourne její tiskový zástupce s tím, že mu právě po telefonu jistý novinář řekl o zástavě nemovitosti. „Poté jsem kontaktovala mého účetního, který nic o zástavě nevěděl. Dluh byl zaplacen a nyní se chystám zjistit, jak mohlo být uvaleno zástavní právo bez mého vyrozumění nebo mých účetních. Doufám, že to negativně neovlivnilo pohled na můj nebo Ozzyho morální charakter,“ vysvětlila Sharon finanční komplikace.

Ještě předtím na Twitteru uvedla, že i když si platí finanční poradce, neznamená to, že svou práci dělají dobře. O pár dní později připsala, že člověk se musí spoléhat vždycky sám na sebe a že také musí být odpovědný za své finanční záležitosti. „Moje chyba… poučila jsem se,“ dodala.

Podle zmíněného zástavního práva, které bylo podáno 4. dubna, dlužili Osbourneovi bezmála 719 tisíc dolarů za účetní rok 2008 a přes milion za rok 2009.

Ozzy Osbourne v 70. letech minulého století pomáhal jako přední člen skupiny Black Sabbath heavy metalu v cestě na výsluní. V roce 1979 se s ním ale kapela kvůli jeho drogové závislosti rozloučila a Ozzy se vydal na úspěšnou sólovou dráhu, kterou ho provázela letos osmapadesátiletá Sharon.

Ozzy Osbourne – Let It Die

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze