Na Portě 2011 vystoupí Vladimír Mišík i Tomáš Klus

  • Na Portě 2011 vystoupí Vladimír Mišík i Tomáš Klus Fotogalerie (15)
    • 15.04.2011
    • Tisk

    Poslední víkend před prázdninami se už po čtvrté v Lesním divadle v Řevnicích odehraje finále …

    Sdílejte článek:

Poslední víkend před prázdninami se už po čtvrté v Lesním divadle v Řevnicích odehraje finále 45. ročníku legendárního hudebního festivalu Porta 2011.

Jubilejní ročník oslaví na Portě hvězdy jako Vladimír Mišík, Věra Martinová, Honza a František Nedvědovi s hostem Petrem Kocmanem, Tomáš Klus, Wabi Daněk, Petr Bende, Irish Dew, Schovanky a řada dalších vynikajících skupin a hudebníků.

Patronem řevnické Porty 2011 je Roman Horký, který v tomto poslání střídá Jaroslava Samsona Lenka. Ten naopak vystoupí jako už dlouholetý tradiční host vedle Wabiho Daňka, jenž posledních dvacet let na Portách nikdy nechyběl.

K tradicím dramaturgie Porty patří i umělci, kteří jsou jakousi výjimkou v zaměření festivalu. Letos budou takovým osvěžením například Tomáš Klus, skupina Irish Dew, Sluníčko a také světoznámý italský kytarový virtuóz Peppino D´Agostino.

Vítězové čtrnácti oblastních kol postoupí do soutěžní finálové části festivalu v Řevnicích, aby se pokusili získat onu pověstnou keramickou trofej – Portu. Další dva finalisté postoupí ze semifinále z druhých míst oblastních kol.

Několikaletým partnerem festivalu jsou SAI-Svaz autorů a interpretů, Nadace Život umělce a Středočeský kraj. Město Řevnice přijalo Portu mezi akce kulturního léta v Lesním divadle na několik ročníků dopředu.

www.porta-festival.cz

Tomáš Klus – Ve smíru

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.