Čokovoko vyrážejí na Co Češka, to muzikant tour

  • Čokovoko vyrážejí na Co Češka, to muzikant tour
    • 17.04.2011
    • Tisk

    Dva akordy a pravda, mluvené slovo, trhavý tanec a láska k humoru černému jako anýzové…

    Sdílejte článek:

Dva akordy a pravda, mluvené slovo, trhavý tanec a láska k humoru černému jako anýzové vejce, také to jsou Čokovoko. Adéla a Zuzana, dvě obyčejné dívky s prvními vráskami, které po vydání svého prvního regulérního alba Hudba vyrážejí na své česko-slovenské turné, které ve svém prvním týdnu nese podtitulek: „Musíme vydělat na novou škodovku, na očkování pro psa a pokřtíme CD.“

Turné Co Češka, to muzikant má celkem 16 zastávek a během každé z nich dívky čekají podobné rituály: „Oholit se, a pokud jsme se předtím pohádaly, tak udobřit se, vzít si podpatky, říct několik jazykolamů, velkým písmem napsat pořadí písniček, zaměřit se na někoho, kdo se směje nebo alespoň kýve,“ říká Zuzka. „Ještě se pořádně namalovat, aby to bylo poznat i v posledních řadách, vzít si neperlivou vodu, zjistit, jestli už tam stojí dost lidí a slíbit si, že už nebudem buzerovat zvukaře,“ dodává Adéla.

Kdo jsou vlastně Čokovoko? Od roku 2006 jsou dle vlastních slov nejznámější z hudebně nenadaných kapel v Brně. Hrály jsme už mj. na učilišti, v autobusu, v notářství, na svatbě biologů, na dědových narozkách, v Dobrém ránu s ČT, u Dejdara, na party pro delikventy. Nejsme vhodné na dětskou party a neděláme ani charitu. Na Facebooku máme 7563 fanoušků, 64 haterů a 161 haterů našich haterů. Tito o nás řekli, že jsme „vyvážená chuť říci něco až intimně samy za sebe a nechat se při tom svádět k fikčním odbočkám směrovkami jazyka a rýmů“ a „rozhodne neumite rapovat, zadny flow, boze“. Nové CD se jmenuje Hudba, protože pod mluveným slovem máme hudbu. A toto spojení je snad pěkné. CD vyšlo 1.4. u Mamka labelu a hudbu na něj připravil Tomáš Kelar, někdejší člen anglických Mountaineers. Mastering měl na starosti Ondřej Ježek ve studiu Jámor.

Další informace získáte na:

www.cokovoko.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.