Monkey Business jdou do spolupráce s antivirem

  • Monkey Business jdou do spolupráce s antivirem Fotogalerie (1)
    • 14.04.2011
    • Tisk

    Společnost AVG Technologies, jeden z hlavních poskytovatelů bezpečnostního software pro internet a mobily, oznámila spolupráci s funkovou skupinou Monkey Business.

    Sdílejte článek:

Na oslavu 10. výročí produktu AVG Free v prosinci 2010 pozvala firma zdarma přes dva tisíce fanoušků na koncert Monkey Business. Potěšila tak velký počet svých uživatelů. Koncert měl obrovský úspěch, a proto se rozhodla v něčem podobném pokračovat i v roce 2011.

Letos AVG doufá, že znovu potěší spoustu fanoušků tím, že rozdá volné vstupenky na dva koncerty Monkey Business. Lístky na ten první budou distribuovány v květnu systémem výběru na internetových stránkách společnosti AVG, přes sociální média a pomocí stažení nebo aktualizace produktu AVG Free.

„AVG si zakládá na své bezplatné verzi a věří, že každý by měl být online chráněn. Online bezpečnost je vážná věc, ale chceme zdůraznit zábavný aspekt toho, co děláme,“ uvedl J. R. Smith, generální ředitel společnosti AVG Technologies. „Tyto koncerty jsou poděkováním našim věrným fanouškům, stejně tak ale i šířením povědomí o online bezpečnosti.“

Termíny pražských koncertů Monkey Business ve spolupráci s AVG připadají na 26. května ve Žlutých lázních a 15. prosince v Lucerně. Podporou těchto událostí chce AVG také zvýšit povědomí o online bezpečnosti a pomoci vzdělávat uživatele o hrozbách a rizicích, které na ně čekají v jejich počítačích a mobilních přístrojích.

„Věci zdarma jsou super, ale jen tehdy, pokud vám je někdo upřímně daruje. V žádném případě to neplatí pro stahování a kopírování muziky,“ řekl Matěj Ruppert, frontman skupiny Monkey Business.

Monkey Business – My Friends

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze