Legendární ONYX se vracejí po roce zpět

  • Legendární ONYX se vracejí po roce zpět Fotogalerie (7)
    • 10.04.2011
    • Tisk

    Legendy se vracejí zpět, aby předvedli živě svou nesmrtelnou pověst na akci Mafia…

    Sdílejte článek:

Legendy se vracejí zpět, aby předvedli živě svou nesmrtelnou pověst na akci Mafia The Hip Hop no.13 od labelu MafiaRecords! 21.5.2011 na vás čeká v pražském klubu ROXY: Fredro Starr and Sticky Fingaz , Matt Moerdock z Francie, Čistychov, Kali a jeden z vás v novém projektu MafiaTalent.cz, který vznikl na podporu nadějných interpretů!
Graffiti, streetdance, Djing, battly, scénografie, soutěže, luxusní VIP, MafiaTV, MafiaFoto,.. prostě bohatý doprovodný program! Divočina volá, připrav se a čti více na www.MafiaRecords.cz!
Prvních 100 vstupenek v předprodeji za luxusních 399kč + poplatky zde: Ticketportal.cz – ZDE, kde naleznete i V.I.P., které je limitované pouze pro 100 zájemců – vlastní bar, felling s Onyx, vlastní stage a DJs, pohodlný posezení, welcome drink …

ONYX live in Prague!
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.