Bývalý kytarista IAMX a jeho nový projekt hostem na dubnové B!B!

  • Bývalý kytarista IAMX a jeho nový projekt hostem na dubnové B!B!
    • 06.04.2011
    • Tisk

    Dubnová rezidenční noc dua Kay a Tuzex v Chapeau Rouge nazvaná Bounce! Bounce! bude mít speciálního hosta.

    Sdílejte článek:

Dubnová rezidenční noc dua Kay a Tuzex v Chapeau Rouge nazvaná Bounce! Bounce! bude mít speciálního hosta. Je jím v Berlíně lokalizovaná electro euro trash dvojka, která si říká Bk/NAKED CUDDLEZ.

Za tímhle podivným názvem se skrývají dva multimediální freaks Dean Rosenzweig a Megg Morales. Zatímco Dean je znám tuzemským scenesters jako někdejší kytarista obskurních neo-romantiků IAMX, šílená vizuální umělkyně a punkerka Megg byla až do doby, kdy ji Dean oslovil úplně nedotčená electrem a hudbou obecně. Což jim rozhodně nebránilo v tom, utvořit zábavný party tým a začít obrážet malé kluby se svojí na hraně show, plnou expresivních tracků, potu a občas i krve.

Naked Cuddlez jsou výborná zábava, electro punk, co se s tím nepáře. Kdo je viděl už naživo třeba v Olomouci loni, nemohl se nezamilovat do jejich opičáren a přímočaré a vtahující komunikace s publikem. Bounce! Bounce! večer je jako stvořený pro podobné kolaborace, tak si nenechte další Bounce! Bounce! párty, navíc s Deanem a Megg 16.4.2011 v Chapeau Rouge ujít! We're misfits, we're bringing the riot!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.