Tomáš Klus právě vyjíždí na jarní koncerty

Tomáš Klus patří v současné době mezi nejúspěšnější osobnosti kulturního života. Po moderování hudebních cen Anděl 2010 a uvedení hry Deadline v Divadle Ypsilon vyjel Tomáš Klus společně s kytaristou Jiřím Kučerovským na jarní samostatné koncerty a festivaly. Odstartovali vyprodanými koncerty v Lysé nad Labem a Jilemnici.

Koncert ve Slezském divadle v Opavě bude natáčen Českou televizí a 52 minutový záznam bude odvysílán na Velikonoční pondělí na ČT 1 od 18:00 hodin. Koncert je věnován sbírce Pomozte dětem a výtěžek ze vstupného půjde na jejich konto. Hosty koncertu Tomáše Kluse budou Aneta Langerová, Ewa Farná, Anna K., Mňága a Žďorp, Honza Homola a kapela Republic of Two.

V těchto dnech se Tomáš Klus zavřel do studia a společně s Jiřím Kučerovským rozjeli natáčení třetího alba, které vyjde na podzim 2011. Přes léto budete moci vidět Tomáše Kluse na více než 60 festivalech a slavnostech. Například České a Moravské hrady, Sázavafest, Colours Of Ostrava, Okoř, Zahrada, Porta, Trnkobraní ve Vizovicích, Kadaň – Vysmáté léto, Strážnice – Folkový festival, Festival Přeštěnice a mnoho dalších.

Více na www.tomasklus.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.