Linda Perry se po letech vrací s novou kapelou

  • Linda Perry se po letech vrací s novou kapelou Fotogalerie (19)
    • 04.04.2011
    • Tisk

    Hudební skladatelka a producentka Linda Perry, která se před více než patnácti lety proslavila …

    Sdílejte článek:

Hudební skladatelka a producentka Linda Perry, která se před více než patnácti lety proslavila jako frontwoman formace 4 Non Blondes, sestavila novou kapelu a vrací se tak po letech na pódia jako interpretka.

Linda Perry je autorkou hitů, se kterými sklízí velké úspěchy např. Christina Aguilera, Pink nebo Gwen Stefani. Ke zpívání vlastních písní se vrací poprvé od roku 1995, kdy se rozpadli 4 Non Blondes.

O svém novém projektu, který má název Deep Dark Robot, se Linda Perry vyjádřila pro magazín Rolling Stone: „Už mě to opravdu nudilo. Další a další vydavatelství mě oslovují, abych skládala další a další rádiové hity pro jejich interprety. Teď jim vypíchnu oči vidličkou. Pořád chtějí dělat věci podle stejného modelu. Naprosto je nezajímá nic nového a jiného.“

Linda Perry původně plánovala comeback jako sólová zpěvačka, a to s písní „Beautiful“. Když ale zjistila, že její verzi zpívá Christina Aguilera, rozhodla se, že jí skladbu nechá.

Zmínila se také o tom, jak je těžké začínat znovu od nuly: „Nedávno jsme hráli ve Washington D. C. – pro dav čítající třicet lidí. To teda docela zasáhlo moje ego. Ale s tím se hodlám poprat.“

Linda Perry navíc přiznala, že ve finále už ji 4 Non Blondes, jejichž největší hit „What´s Up“ slavil celosvětově obrovské úspěchy v roce 1992, moc nebavili. Hlavním důvodem byl fakt, že nahrávací společnost prý příliš zkomercionalizovala jejich desku Bigger, Better, Faster, More!.

„Nebyla jsem velkým fanouškém své kapely. Když jsem naši desku poprvé slyšela, rozbrečela jsem se. Vůbec to neznělo jako já. Udělali z nás blbečky. Bylo to opravdu těžké“, dodala Linda.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze