Pódium pro DIOYY v pražském Lucerna Music Baru zahřejí LUS3

  • Pódium pro DIOYY v pražském Lucerna Music Baru zahřejí LUS3
    • 01.04.2011
    • Tisk

    Pražský koncert Does It Offend You, Yeah? se nezadržitelně blíží. V pražském Lucerna Music …

    Sdílejte článek:

Pražský koncert Does It Offend You, Yeah? se nezadržitelně blíží. V pražském Lucerna Music Baru své zbrusu nové album představí českým fanouškům už 10. dubna.

Nadupaná kapela z britských ostrovů, o které se tvrdí, že svou nespoutanou energií strčí do kapsy i Prodigy a která má zvláštní název Does It Offend You, Yeah?, vydala své druhé album a vyrazila na turné.

Deska má název Don’t Say We Didn’t Warn You. Kapela chce i nadále bezohledně útočit na naše smysly stejně, jako na loňském festivalu Rock for People, kde se stala velkou senzací.

Předskakovat budou pražští LUS3, kteří v těchto dnech intenzivně pracují na debutovém albu. To hodlají vydat ještě letos.

Netrpělivé fanoušky zatím kromě koncertů baví také prostřednictvím svých nových webových stránek (viz níže), na kterých je nejen prolink na provokativní video k připravovanému klipu, jenž vzniká pod taktovkou Martina Pavla, ale i vtipná videoupoutávka ke zmiňovanému koncertu s Does It Offend You, Yeah?.

Vstupenky na koncert jsou v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za Kč 400,– + poplatky, na místě vyjde lístek na Kč 500,–.

Klub bude otevřený od 20:00 hodin.

Další info najdete na:

www.doesitoffendyou.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze