Koncert britských Chase & Status už příští týden v Praze

  • Koncert britských Chase & Status už příští týden v Praze
    • 01.04.2011
    • Tisk

    Už za týden dorazí vytoužené britské hvězdy a předvedou v Čechách poprvé svoji koncertní show!

    Sdílejte článek:

Už za týden dorazí vytoužené britské hvězdy a předvedou v Čechách poprvé svoji koncertní show! Chase & Status jsou v současnosti maximálně skloňované jméno napříč celou elektronickou scénou.

Lucerna Music Baru představí své nové album NO MORE IDOLS i s hostujícími vokalisty. Drum & bassových projektů, které vylezly s živou muzikou na pódium, a měly se svým počínáním úspěch, není mnoho – v podstatě se dají spočítat na prvních třech prstech ruky. Zatímco éra London Elektricity live trvala jen chvíli, a v Čechách jsme jejich show nikdy neviděli, Pendulum se postupem času změnili v regulérní kytarovou kapelu, která determinovala jejich další směřování…

Chase & Status to jako band rozjeli teprve před dvěma lety, a ihned po startu se stali ozdobou všech velkých festivalů. Kritika nešetřila chválou a jak je patrné z videí, lidé se mohli při jejich performacích doslova zbláznit. Nové turné k albu NO MORE IDOLS tak přináší velká očekávání, kam Chase & Status svoje živé vystupování posunuli a kterým stylům dají předost: jejich album je totiž multižánrové!

Otázkou zatím stále zůstává, kteří z vokalistů nakonec nastoupí do tour busu a vydají se na evropskou šňůru, jež ve středu 6. dubna zakotví v Lucerna Music Baru. Zárukou kvalitní jízdy bude ale i bubeník Andy Gangadeen s bohatou výbavou; samotní producenti obsluhují klávesy, „hrací skříňky“ a Chase to rozhodně umí i s kytarou, jak ukazuje na videu, kde vybrnkává melodii hitu „Pieces“ feat. Plan B

Více informací o události naleznete na www.letitroll.cz/…dstatus.html.

Ačkoli je o koncert velký zájem, vstupenky stále ještě seženete v předprodeji Ticketportal za cenu 600 Kč (plus poplatek). Před vypuknutím návštěvníky rozehřeje set DJ Akiry, po Chase & Status LIVE mohou poslední zbytky energie uvolnit na dvojku Suki & Bifidus Aktif.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.