Alicia Keys, Jennifer Aniston a Demi Moore režisérkami

Herečky Jennifer Aniston a Demi Moore a zpěvačka Alicia Keys si stoupnou na druhou stranu kamery. Pro kabelovou televizi Lifetime mají v rolích režisérek natočit krátké filmy o rakovině prsu a jejím dopadu na životy lidí.

Dohled nad souborem pěti krátkých filmů, který se bude jmenovat Project Five si vezme na starost scénáristka seriálu Přátelé Marta Kauffman. Ta se s Jennifer Aniston sejde při natáčení poprvé od doby, co se v roce 2004 přestali Přátelé točit.

Čtvrtý snímek natočí režisérka Patty Jenkins, jejímž dílem je třeba kriminální drama Monster z roku 2003. Tvůrce pátého má být vybrán pozdeji.

Marta Kauffman už před pěti lety dohlížela na tým autorů, kteří přišli s příběhy, kde s humorem i dramaticky ukazují dopad rakoviny prsu na život žen a jejich vztahy, ale i na to, jak samy sebe vnímají.

Soubor pěti krátkých filmů pod režijní taktovkou Jennifer Aniston, Demi Moore a Alicii Keys, který se objeví na plátnech kin ještě letos, bude produkovat společnost Sony Pictures Television.

Alicia Keys – Fallin

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.