Frontmana Crazy Town zatkli kvůli domácímu násilí

  • Frontmana Crazy Town zatkli kvůli domácímu násilí
    • 30.03.2011
    • Tisk

    Shifty Shellshock, frontman formace Crazy Town, byl v pondělí v Los Angeles zatčen …

    Sdílejte článek:

Shifty Shellshock, frontman formace Crazy Town, byl v pondělí v Los Angeles zatčen za domácí násilí. Policie Setha Binzera (což je skutečné jméno zpěváka) odvedla poté, co obdržela tísňové volání od jeho přítelkyně.

Za mřížemi ve vězení Van Nuys si Shifty pobyl přes noc a také mu byla vyměřena pokuta v částce kolem čtyř a půl tisíce amerických dolarů.

V rozhovoru, který výtržník poskytnul bezprostředně po propuštění serveru TMZ.com, uvedl, že domácího násilí se rozhodně nedopustil a policie přijela, protože jeho „lepší polovička“ byla jednoduše „příliš hlučná“.

Frontman Crazy Town je přesvědčen, že jeho zatčení mohlo souviset s incidentem z roku 2006, kdy se dostal do potyčky se členem ochranky v nočním klubu v Los Angeles. Bude proto muset jít k soudu a podat vysvětlení.

Shifty má v posledních letech problémy s návykovými látkami a alkoholem. Už se objevil v amerických televizních reality show Celebrity Rehab a Sober House, čímž zveřejnil svou snahu dostat se z drogové závislosti.

Crazy Town v současnosti připravují své třetí studiové album. Minulý měsíc na internet unikla nová skladba „Come Inside“.

Nadcházející deska bude následovníkem počinu Dark Horse, která kapele Crazy Town vyšla už v roce 2002.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz