ZZ Top slibují novou studiovku po osmi letech do konce roku

  • ZZ Top slibují novou studiovku po osmi letech do konce roku Fotogalerie (8)
    • 30.03.2011
    • Tisk

    Práce na novém albu „vousáčů“ ze ZZ Top jsou prý v plném proudu. Album, které bude následovníkem …

    Sdílejte článek:

Práce na novém albu „vousáčů“ ze ZZ Top jsou prý v plném proudu. Album, které bude následovníkem desky Mescalero z roku 2003, by podle slov kytaristy Billyho F. Gibbonse mělo vyjít ještě před koncem tohoto roku.

Nový počin texaského tria ZZ Top vzniká v nahrávacích studiích v Houstonu a Los Angeles. V L. A. využívají i malého domácího studia právě u už zmíněného kytaristy Byllyho F. Gibbonse.

Co se zvuku týče, Gibbons uvedl, že on, Dusty Hill a Frank Beard i tentokrát produkují hodně „hlasitý hluk“. Novým skladbám by neměl chybět bluesový feeling. ZZ Top si ho ale upravují po svém.

Nadcházející album by mělo nabídnout hlavně původní songy. ZZ Top ale zároveň nevylučují, že by se na něm mohly objevit nějaké covery.

A když jsme u těch coverů… Už brzy by se mělo objevit tribute album ZZ Top, na které mají přispět kapely jako Foo Fighters a Nickelback nebo rocker Kid Rock.

Koncertně teď ZZ Top čeká americké turné, které bude čítat jedenáct zastávek a v květnu na něj vyrazí společně s Lynyrd Skynyrd.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze