Do podhradí Okoře se letos v sprnu vrátí oblíbený festival

  • Do podhradí Okoře se letos v sprnu vrátí oblíbený festival
    • 25.03.2011
    • Tisk

    Na Okoř se 20. srpna vrátí tradiční hudební festival. Jeho 11. ročník museli loni pořadatelé zrušit …

    Sdílejte článek:

Na Okoř se 20. srpna vrátí tradiční hudební festival. Jeho 11. ročník museli loni pořadatelé zrušit, protože se jim nepodařilo dohodnout s pronajímatelem pozemků. Letos se ale situace změnila, a tak se festival uskuteční na svém tradičním místě pod siluetou romantické zříceniny středočeského hradu Okoř.

Pro letošní rok jsou už potvrzení i první vystupující. Patří k nim např. písničkář Tomáš Klus, několika cenami Anděl ověnčení Nightwork, kapely Vypsaná fixa a Čechomor.

Festival Okoř bývá pravidelně vyprodáný. Útulné zákoutí louky pod zříceninou hradu Okoř láká hlavně rodiny s dětmi a pořadatelé si toho jsou vědomi. Nezapomínají proto na dětský koutek s hlídáním, který nebude chybět ani letos, stejně jako atrakce pro děti.

Část výtěžku půjde na renovaci zříceniny. Na místě budou i stanové městečko, stánky s občerstvením a dostatek parkovacích míst. Z pražských Dejvic bude jezdit kyvadlová doprava.

Loni měla vystoupit mimo jiné skupina NightWork se zpěvákem Vojtou Dykem a poprvé se tu měla představit bigbítová legenda Olympic. Účast potvrdily také zpěvačky Lucie Bílá a Jana Kirschner.

Nightwork – Slunce v duši

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze