V Praze bude mít premiéru čínská bubenická show Manao

  • V Praze bude mít premiéru čínská bubenická show Manao
    • 23.03.2011
    • Tisk

    Bubenická show Manao – Drums of China míří do České republiky vůbec poprvé, a to v rámci …

    Sdílejte článek:

Bubenická show Manao – Drums of China míří do České republiky vůbec poprvé, a to v rámci evropského turné. Po fenomenálním úspěchu japonských bubeníků Yamato se k nám teď chystá dívčí bubenická show z Číny.

Manao je šestnáctičlenný soubor mladých sexy bubenic, které celý svět objevil hlavně díky fantastickému výkonu při zahajovacím ceremoniálu XXIX. letních olympijských her v Pekingu 2008. Do Prahy přivezou unikátní show plnou tradičních čínských melodií, strhujících rytmů a dokonalou choreografii na pozadí ohromujících kulis.

Představení se odehraje už 6. dubna v pražském Divadle Hybernia. Začíná ve 20 hodin.

Historie dívčího bubenického souboru Manao se píše už od roku 2001, kdy bubenice poprvé vystoupily v rodné Číně. Od té doby už procestovaly se svou jedinečnou show USA, Kanadu, jižní Afriku i Austrálii a letos se premiérově představí konečně také v Evropě.

Vrcholem jejich kariéry se stalo už zmíněné fascinující vystoupení v rámci zahajovacího ceremoniálu XXIX. letních olympijských her v Pekingu v roce 2008, které vyvolalo senzaci a od té doby se Manao – Drums of China stal jedním z nevyhledáva­nějších bubenických souborů na světě.

Spojení krásných a zdánlivě křehkých bubenic a masivních, až 350 kg vážících bubnů, společně s dokonalou přesností, jiskrným zvukem a pulsující dynamikou, dělá z jejich představení nezapomenutelný zážitek. Jedinečný efekt celého představení umocňuje sugestivní světelná show, kterou doplňují jevištní efekty a velká pódiová produkce. To vše vás unese do uchvacující říše perkusivních zvuků, rytmů a emocí.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticketart.

Více informací najdete na www.pragokoncert.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze