Baskytarista Manic Street Preachers vydává foto-dokument

  • Baskytarista Manic Street Preachers vydává foto-dokument Fotogalerie (9)
    • 21.03.2011
    • Tisk

    Nicky Wire, baskytarista Manic Street Preachers, vydává fotografickou knihu, která mapuje historii…

    Sdílejte článek:

Nicky Wire, baskytarista Manic Street Preachers, vydává fotografickou knihu, která mapuje historii kapely. Fotky nafotil on sám a dokumentují celou kariéru formace, jež působí v hudebním světě už dlouhé čtvrt století.

Protože nasbíral velkou spoustu materiálu, půjde rovnou o dvě vydání. První dostalo název Death of The Polaroid: A Manics Family Album.

Fotky ukazují období, kdy Manic Street Preachers pracovali na své první desce Generation Terrorists, až po tu zatím poslední Postcards From a Young Man, která vyšla v loňském roce.

Nicky Wire nafotil kolem tří tisícovek snímků, na kterých se objevují i další členové kapely tj. James Dean Bradfield, Sean Collins i bývalý člen Richey Edwards. Ten z Manic Street Preachers odešel v roce 1995. Ke každé fotce autor doplnil patřičný komentář.

Ještě doplňme, že foto-biografie kapely, resp. její první část, vyjde letos v listopadu.

Manic Street Preachers – It´s Not War (Just The End Of Love)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.