Arcade Fire podporují Haiti - natočí tam i dokumentární DVD

Arcade Fire si vybrali ne úplně standardní lokaci pro natočení DVD. Materiál zdokumentuje jejich vystoupení společně s místními muzikanty na karibském ostrově Haiti.

Natáčení DVD Arcade Fire by si měla vzít na starost britská fotografka, režisérka a všestranná umělkyně Leah Gordon. V roce 2008 vydala knihu fotografií právě z Haiti.

Kapela zaměřila své poslední turné 2010/2011 na pomoc zemětřesením postiženému ostrovnímu státu, který zasáhla obrovská přírodní katastrofa loni v lednu. Díky Arcade Fire tam už putovala finanční částka, která se pohybuje kolem 620ti tisíc britských liber (v přepočtu cca 21 milionů 700 tisíc korun).

Podrobnější informace k DVD jako takovému mají být teprve zveřejněny. Záznam má ale hlavně ukázat montrealskou kapelu v průběhu turné napříč zemí.

Další novinkou z tábora Arcade Fire je trailer, který poutá na chystaný krátký film Scenes From The Suburbs. Ten vznikal pod režijní taktovkou Spikea Jonze.

Arcade Fire – The Suburbs

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.