Madonna bude mít na chvíli pokoj od stalkerů

  • Madonna bude mít na chvíli pokoj od stalkerů
    • 15.03.2011
    • Tisk

    O uplynulém víkendu byl totiž jeden ze stalkerů poté, co se vloupal do londýnského domu popové královny, zatčen. Devětadvacetiletý Polák Grzegorz Matlok se do Madonnina domu, který zpěvačka pořídila za 10 milionů liber, dostal i přesto, že gregoriánské sídlo střeží ochranka a poplašný systém.

    Sdílejte článek:

K vloupačce došlo v době, kdy byla Madonna mimo svůj současný domov. Odjela totiž na poslední rozloučení se svou zemřelou 99tiletou babičkou Elsie Mae Fortin do Spojených států. Ta pomáhala s výchovou zpěvačky a jejích pěti sourozenců, když jejich matka zemřela na rakovinu prsu.

Polského stalkera teď čeká soud.

Tento případ rozhodně není prvním, kdy Madonnu potrápil stalker. Loni v září pop-star obtěžoval Robert Linhart, požárník v důchodu, který jí mimo jiné psal vzkazy na chodník před jejím new-yorským bytem.

Madonna – Paradise

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.