Gorillaz vydají loňskou novinku na CD i vinylu

Animovaná formace Gorillaz přichází s novinkami k zatím poslední řadové desce. Album The Fall vydá už příští měsíc na CD nosičích, vinylech a umožní jeho placené stažení na internetu.

Kapela Damona Albarna uvolnila nejnovější desku pro členy fanklubu ke stažení zdarma loni v prosinci. The Fall se nahrávala do Albarnova iPadu a produkoval ji Stephen Sedgwick.

Teď bude toto netradičním způsobem pořízené album Gorillaz postupně vydáno tradičními cestami. Na vinylu vyjde 16. dubna, o dva dny později se objeví v obchodech s muzikou na CéDéčku a na internetu bude možné ho pořídit formou placeného stahování.

Damon Albarn o desce, kterou nahrál v průběhu loňského turné po Spojených státech amerických, řekl: „Udělal jsem to hlavně z toho důvodu, že na turné člověk stráví spoustu času tupým zíráním do zdi. A byl to, myslím, fantastický nápad. Pracovat na hotelu nebo před koncertem v backstagi – to byl úžasný způsob, jak se udržet po celé turné v pohodě.“

Gorillaz loni odtajnili také seznam iPad aplikací, které se při vytváření alba použily.

Na The Fall najdete skladby:

1. Phoner To Arizona

2. Revolving Doors

3. HillBilly Man

4. Detroit

5. Shy-town

6. Little Pink Plastic Bags

7. The Joplin Spider

8. The Parish Of Space Dust

9. The Snake In Dallas

10. Amarillo

11. he Speak It Mountains

12. Aspen Forest

13. Bobby In Phoenix

14. California And The Slipping Of The Sun

15. Seattle Yodel

Gorillaz – Stylo

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.