Festival DoZvuk se letos vrací ke kořenům

  • Festival DoZvuk se letos vrací ke kořenům
    • 09.03.2011
    • Tisk

    Pořadatelé festivalů začínají pomalu zveřejňovat letošní program, a tak je nejvyšší…

    Sdílejte článek:

Pořadatelé festivalů začínají pomalu zveřejňovat letošní program, a tak je nejvyšší čas trochu poodhrnout oponu, která zakrývá čtvrtý ročník festivalu DoZvuk.

Prozradit můžeme zatím to, že se v roce 2011 vrátíme k samotným kořenům festivalu. Využili jsme totiž znovuotevření klubu Rock Café a s festivalem se do něj letos vrátíme. Nezapomeňte tedy Rock Café navštívit v pátek 16. září 2011. Právě v tento den totiž uvidíte a uslyšíte pět vynikajících kapel a pobavíte se u skvělého doprovodného programu. Jaký bude, to se brzy dozvíte.

Jako první bude samozřejmě představen headliner festivalu DoZvuk 2011. A o jeho odhalení se postaráte především vy! Na www.facebook.com/festivaldozvuk budeme od pondělí 21. března postupně odkrývat fotku hlavní hvězdy festivalu DoZvuk. Kdo první uhodne, o koho se jedná, získá vstup na festival zdarma.

Více informací najdete na www.festivaldozvuk.cz.

První ročník festivalu DoZvuk se uskutečnil v roce 2007 s myšlenkou představení několika klubových a spíše lokálně známých kapel a zpříjemnění konce letních prázdnin a dovolených. Do pražského Rock Café se tehdy přišlo podívat na 350 lidí, kteří akci velmi pozitivně hodnotili.

Druhý ročník hostil klub Matrix a do třetice jsme s festivalem zavítali do Futura. Tentokrát konečně i s doprovodným programem. Diváci tak kromě koncertů kapel mohli zhlédnout i vystoupení žonglérů a beatboxerů a představení improvizovaného divadla.

V roce 2011 se festival DoZvuk vrací zpět do klubu Rock Café, ale termín konání se posunuje na polovinu září. Nebude tedy dozvukem prázdnin a dovolených, ale spíše zpříjemněním začátku nového školního roku.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.