S Feminou.cz a Avonem si můžete udělat jarní radost

  • S Feminou.cz a Avonem si můžete udělat jarní radost Fotogalerie (3)
    • 08.03.2011
    • Tisk

    A šance je obrovská! Každý den je totiž ve hře celkem třicítka balíčků s tím nejdůležitějším, …

    Sdílejte článek:

A šance je obrovská! Každý den je totiž ve hře celkem třicítka balíčků s tím nejdůležitějším, co každá žena a dívka potřebuje mít při ruce, aby se cítila oslnivě.

Společně s renomovanou úspěšnou kosmetickou značkou Avon je pro vás připravena soutěž o celkem 900 kosmetických balíčků. Soutěžit můžete každý den až do konce měsíce března a každý den máte šanci na výhru.

Pokud ještě nejste zaregistrovaná na portálu Femina.cz
udělejte to právě teď. Jde o jedinou podmínku účasti v soutěži. Pak už vás od výhry dělí jenom jedno kliknutí a trocha štěstí.

Každý balíček obsahuje řasenku Super Shock a lesk na rty Onyx Lustre, v celkové hodnotě Kč 448,–. Vše samozřejmě od Avonu.

Pokud se vám to nepovede dnes, nezoufejte, soutěž trvá až do 29. března 2011. Šanci máte každý den! V každém soutěžním dni totiž vyhrává každý 10. soutěžící.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.