Arakain natočil videoklip k singlu Marat

  • Arakain natočil videoklip k singlu Marat Fotogalerie (25)
    • 06.03.2011
    • Tisk

    Ještě před vydáním nového CD „HOMO SAPIENS..?“ stačila kapela Arakain natočit videoklip k jedné z písní. Jedná se o skladbu Marat autorů Jiřího Urbana a Jitky Plaché. Marat je zároveň i novým singlem kapely.

    Sdílejte článek:

Režie, scénáře i celkové produkce videoklipu se ujal Allan Šubert. Příznivci rockoper jej mohou znát jako autora videoklipu k písni „Chci pravdu“ z rockopery Oidipus Tyranus, ve které se objevuje právě zpěvák Arakainu Honza Toužimský a také Kamil Střihavka.

„Točilo se minulé úterý v Karlínské tovární hale v Praze, a to přímo v nelidských podmínkách –7° C, ale člověk se holt musí obětovat,“ říká k natáčení bubeník kapely Lukáš „Doxa“ Doksanský.

Nyní zbývá už jen videoklip dostříhat a zatím se zdá, že by se mohlo jednat o nejzdařilejší videoklip v historii kapely. Jako perličku ještě dodejme, že celý videoklip byl natočen za jeden jediný den jednou kamerou.

Videoklip bude představen už během jarního turné Arakainu, už nyní mohou fanoušci nalézt na Facebookových stránkých kapely několik fotografií právě z natáčení klipu Marat.

Arakain Tour 2011 startuje už příští pátek, 4. března na zámku v Polné u Jihlavy. V tentýž den bude kapela i hostem pořadu Dobré ráno vysílané Českou Televizí. Dobré ráno přijede za Arakainem přímo do Polné a diváci tak budou moci premiérově zhlédnout záběry z generálky zvukové zkoušky a od kapely se dozví i jejich pocity těsně před večerním premiérovým koncerte turné.

Více informací : www.arakain.eu

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.