Klub Lávka se bude vlnit v tanečních latino rytmech

  • Klub Lávka se bude vlnit v tanečních latino rytmech
    • 03.03.2011
    • Tisk

    Urbano připravilo další exkluzivní večer nazvaný Latino Festival Urbano (Spring edition), …

    Sdílejte článek:

Urbano připravilo další exkluzivní večer nazvaný Latino Festival Urbano (Spring edition), a to už na sobotu 19. března v klubu Lávka u pražského Karlova mostu. Mimochodem, v červnu na stejném místě proběhne největší hudební latino festival v České republice a na Slovensku.

Pokud jste tento festival navštívili už loni, víte, že pro vás organizátoři připravují top večery s nejlepšími umělci latino stylu. Vzhledem k omezené kapacitě klubu Lávka tentokrát doporučují koupit lístky v předprodeji.

Výše uvedený večer je věnovaný všem milovníkům latinské muziky bez rozdílů v jejich tanečních schopnostech. Pro párový tanec k procvičení vlastních choreografií je připraven Salsa room a bezpochyby jeden z nejpovolanějších salsa djs DJ LUBI a pro nepárový tanec pak Urban room s modernímy latino styly v podání těch nejlepších DJs.

Dýdžejů tu bude hrát celkem pět, křtít se bude salsa kompilace a můžete zdarma využít workshopu, na kterém se leccos naučíte. U vstupu na návštěvníky bude čekat speciální dárek, dozví se informace k Latino Festivalu Urbano 2011. Pro tento večer jsou také připraveny speciální drinky, videoprojekce a urbano dekorace.

Vstupeky v předprodeji vyjdou na Kč 100,–, na místě pak na Kč 130,–.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.