Prago Union získali Anděla v žánrových cenách

Prago Union jako vítězové ceny Anděl 2010 v kategorii Hip Hop & RnB je určitě zpráva dne.
Konkurence nebyla malá – PSH, James Cole, Bonus, ale povedlo se. Díky. V sobotu pak máte možnost vidět Prago, vítěze dalších internetových anket o hiphopové album roku, v rozhovoru na Public TV, venku je několik faturinků, na dalších se dělá a hlavně se dělá i na novém materiálu Prago Union, kteří v únoru 2011 začínají bookovat koncerty na říjen a listopad, protože mají prostě plno.
Pozici černého koně, černé ovce, dravé štiky nebo … (za 3 tečky doplňte vaše oblíbené zvyřátko) se Prago Union s albem Dezorient Express povedlo přetavit v železného Anděla. Želízko asi bylo až příliš žhavé a plaketa je to tak velikostí nevelká. I tak je ale těch deset centimetrů Anděla největší hudební ocenění v Čechách.
Už v sobotu můžete Prago Union vidět na TV obrazovce a to konkrétně v pořadu Jukebox s Lenny, na tv Public, od 22:00 hod.Prago ve složení Kato aka Létající Vesmír a Radimo s Lenny proberou texty, muziku, koncíky s živou kapelou i Vesmír, kterej za to všechno může.

Více info o Prago Union najdete na: http://www.pragounion.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.