Královna soulu Aretha Franklin se v květnu vrátí na pódia

  • Královna soulu Aretha Franklin se v květnu vrátí na pódia Fotogalerie (3)
    • 18.02.2011
    • Tisk

    Po vážných zdravotních problémech se prý Aretha Franklin opět dostává do formy a v květnu se chce vrátit na pódia. Jejím prvním koncertem bude vystoupení v Niagara Casino v Buffalu, které je plánované konkrétně na 28. května.

    Sdílejte článek:

Loni v listopadu přitom Aretha Franklin zrušila několik koncertů na celý půlrok dopředu. Uposlechla tak tehdejších rad svého lékaře. Minulý měsíc řekla médiím, že její zdravotní problémy jsou vyřešené.

Spekulovalo se o tom, že zpěvačka prodělala rakovinu pankreasu, ale ona sama takovou informaci nikdy nepotvrdila.

První vystoupení po operaci si tedy Aretha Franklin, která tvrdí, že je zpátky na 150 %, naplánovala na konec letošního jara.

Osmašedesátiletá čerstvá držitelka ceny Grammy Award v květnu také vydá nové album. Co se týče jejích osobních plánů a cílů, ráda by se také zbavila dalších kilogramů. Ostatně, viditělně už zhubla právě v souvislosti se zdravotními problémy a následnou prosincovou operací.

„Nechci si jenom udržet svou současnou váhu, ale ještě bych ráda zhubla aspoň o další velikost,“ řekla Aretha Franklin ve středečním telefonickém rozhovoru pro The Associated Press.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze