Ex-kytarista Paramore představil novou kapelu

Kytarista Josh Farro opustil Paramore v půlce prosince, ale rozhodně nelení a už teď oznámil, že je členem nové kapely. Podle hudební stanice MTV Farro založl novou formaci Novel American se zpěvákem Van Beasleym, bubeníkem Tylerem Wardem a baskytaristou Ryanem Clarkem. V nejbližší době je v plánu natáčení debutového EP.

Farro se podle vlastních slov dal po letech dohromady s trojicí svých bývalých spolužáků. Nebyl si do poslední chvíle jistý, jestli chce začít s další kapelou: „Zavolal jsem jim, sešli jsme se, něco jsme složili, zajamovali si… a bylo to super takže jsme se rozhodli, že do toho spolu půjdem.“ A dovysvětlil: „Upřímně řečeno, měl jsem řadu hudebních nápadů, které jednoduše neseděly k tvorbě Paramore. Nabídnul jsem je současné kapele a kluci z nich byli nadšení. A tak to všechno začalo.“

Samotní Paramore jedou dál. Bratři Josh a Zac Farro z kapely odešli loni 18. prosince. Krátce na to, co ve svém internetovém blogu poněkud „natřeli“ management a vydavatelství, kteří se o Paramore starali s tím, že protěžovali zpěváka Hayleyho Williamse a zbytek kapely zůstával v jeho stínu, si skupina našla za bratskou dvojici náhradu.

Nový kytarista Justin York a bubeník Josh Freese se stali dočasnými členy Paramore a 16. února s nimi vyjedou na turné po jižní Americe.

Josh Farro a Paramore si zatím spoustu věcí kolem jeho odchodu nevyříkali, a tak je ex-kytarista rád, že s může soustředit na Novel American a těší se na první koncerty.

Paramore * Crushcrushcrush

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze