Na jaře vyjde sedmé studiové album Britney Spears

Nové album někdejší popové princezny Britney Spears vyjde už za necelé dva měsíce. Její vydavatelství Jive Records potvrdilo hudební stanici MTV, že konkrétním termínem bude 15. březen letošního roku.

Novinka Britney Spears je zatím bez názvu. Vydavatelství také zveřejnilo jména producentů a skladatelů, kteří se na nadcházející desce podíleli. Kromě Dr. Lukea a Maxe Martina, kteří společně vytvořili pilotní singl „Hold It Against Me“ a jsou koproducenty desky, se nově objevila jména těchto spolupracovníků: Rodney Jerkins, Avant, Stargate, Fraser T. Smith a Bloodshy.

Videoklip k titulnímu singlu „Hold It Against Me“ v uplynulém týdnu debutoval na první příčce Billboard Hot 100. Klip, který vytvořil Jonas Aerlund, je prý sexy a plný svůdného tance a ukazuje v jak perfektní formě zpěvačka opět je.

Sedmé studiové album Britney Spears bude k dostání ve standardní i deluxe verzi. Ta nabídne rozšířený booklet a tři nebo čtyři písně navíc. Vydání desky by měla doprovodit televizní megashow, dále celosvětové soutěže a lifestylová kampaň.

Britney Spears – Piece of Me

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz