Macy Gray netroškaří - připravuje hned dvě nové desky

  • Macy Gray netroškaří - připravuje hned dvě nové desky Fotogalerie (10)
    • 31.01.2011
    • Tisk

    Macy Gray není osoba, která by zbytečně plýtvala časem, a tak už teď spřádá plány na svou…

    Sdílejte článek:

Macy Gray není osoba, která by zbytečně plýtvala časem, a tak už teď spřádá plány na svou příští desku, která bude následovníkem alba The Sellout z loňského roku. V budoucnu chce práci na novém materiálu obecně věnovat víc času.

Macy Gray se pro magazín Billboard vyjádřila: „Letos toho chci natočit co nejvíc.“ Mezi jejími přechozími deskami byly tří a čtyřletá proluka. „V tomto roce bych ráda vydala hned dvě desky. Jedna bude jazzová, druhá rocková. Mám v sobě tolik muziky a úplně mě vnitřně ničí, že nejsem schopná ji ze sebe dostat ven tak rychle, jak přichází,“ dodala zpěvačka.

Všechny idoly Macey Gray podle jejích slov prý vydávaly spoustu desek. Jmenovala mimo jiné Boba Marleyho… Chce tak v budoucnu točit a točit a točit a vypouštět do světa co nejvíce nových alb. Nechce už čekat např. tři roky a začít pracovat na novinkách až poté, co se vrátí z turné.

Na příští desku už Macy Gray připravila osm nových skladeb. Produkovat ji bude Hal Wilner a má jít prý spíš o undergroundový materiál.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz