Ex-bubeník Dream Theater a ex-kytarista Deep Purple spojí síly

  • Ex-bubeník Dream Theater a ex-kytarista Deep Purple spojí síly Fotogalerie (5)
    • 10.01.2011
    • Tisk

    Dream Theater nedávno oznámili, že už mají nového bubeníka. Jeho jméno zatím kapela…

    Sdílejte článek:

Dream Theater nedávno oznámili, že už mají nového bubeníka. Jeho jméno zatím kapela úzkostlivě tají. Potvrdili tak nicméně, že svého bývalého bubeníka a zakládajícího člena kapely Mikea Portnoye zpátky nevezmou. Ten po natočení desky a společném turné skončil také v kapele Avenged Sevenfold.

Bez angažmá ale ex-bubeník Dream Theater rozhodně nezůstane. Čeká ho práce na novém projektu společně s bývalým kytaristou Deep Purple Stevem Morsem.

Dalšími členy projektu, který zatím nedostal název, budou multiinstrumen­talista Neal Morse (Spock’s Beard), vokalista Casey McPherson (Alpha Rev, Endochine) a baskytarista Dave LaRue, jenž se Stevem Morsem hraje v občasném projektu Dixie Dregs.

Neal Morse o spolupráci řekl: „Vvšichni se strašně těšíme a sami asi budeme překvapení, co z toho vzejde. Představa je taková, že by mělo jít o hudbu oreintovanou víc na skladby než na riffy a stupnice.“

A dodal: „Zatím nemůžeme poskytnout žádné konkrétní termíny… Prostě se zavřeme do studia a uvidíme, jak to půjde… Všichni jsme hodně zaneprázdnění, a tak netuším, jak dlouho nám může trvat natočení desky.“

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2014 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz