Vánoční koncertní dárky od skupiny Imodium

  • Vánoční koncertní dárky od skupiny Imodium Fotogalerie (3)
    • 02.12.2010
    • Tisk

    Ještě neopadla atmosféra sedmého ročníku tradičního Bytového turné, při kterém skupina Imodium…

    Sdílejte článek:

Ještě neopadla atmosféra sedmého ročníku tradičního Bytového turné (26. – 28. listopadu), při kterém skupina Imodium jezdí hrát do bytů svých fanoušků, a už se v dáli rýsuje atmosféra speciálních koncertů.  Imodium pro letošní prosinec připravilo dva.

Ten první se uskuteční v útulném prostředí Městského divadla Broumov 11. prosince ve 20 hodin. Ve svém rodném městě odehraje Imodium akustické vystoupení v rozšířené koncertní sestavě a s několika pozoruhodnými hosty. Hrát se budou písničky z letošního alba Polarity i s předešlých dvou řadových cédéček. Všechny v tzv. unplugged verzi.

Druhý speciální koncert se odbude 15. prosince ve 20 hodin v klubu Futurum v Praze a ponese se v duchu Vánoc. Hosty Imodia budou formace My Own Story a nová kapela bývalého kytaristy skupiny UDG Guillauma, jež se jmenuje Norville. Thom, kytarista a zpěvák  Imodia, říká: „Koncert se ponese ve vánočním duchu, proto návštěvníci budou moci zapalovat prskavky, či nám donést dárek a dát ho přímo pod stromeček. Několik šťastlivců navíc dostane to nejtradičnější, co k Vánocům patří – řízek a salát. Přímo v klubu, společně s námi!“ Během koncertu ve Futuru bude také možné zazpívat kapele koledu, nebo jí poslat přání k Vánocům. „Mezi lidmi budou kamery, které veškeré vzkazy od fanoušků zaznamenají. Sestřih pak pověsíme na náš youtube kanál. Myslím, že to bude zábavné sledovat,“ doplňuje Thom.

Další podrobnosti na www.imodiumband.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz