Acey Slade bude hrát na baskytaru s legendární Joan Jett

  • Acey Slade bude hrát na baskytaru s legendární Joan Jett Fotogalerie (12)
    • 17.11.2010
    • Tisk

    Americký kytarista, baskytarista a stylista Acey Slade, který minulý měsíc poprvé zahrál v České…

    Sdílejte článek:

Americký kytarista, baskytarista a stylista Acey Slade, který minulý měsíc poprvé zahrál v České republice společně se svou novu kapelou The Dark Party, má před sebou další hudební výzvu.

Acey Slade právě potvrdil žhavou novinku ve své kariéře. Během prosince letošního a ledna příštího roku bude koncertovat s rockovou rebelkou Joan Jett. Přestože se svou kapelou teď hraje na kytaru a zpívá, u Joan Jett and the Blackhearts mu bude zatím na celkem šesti koncertech patřit post baskytaristy.

Acey Slade …vlastním jménem Emil John Schmidt IV se narodil 15. prosince 1974 v Pensylvánii v USA. V současné době vystupuje a tvoří se svou kapelou pod názvem Acey Slade & The Dark Party. Dříve byl známý jako zpěvák a kytarista punk rockové formace Trashlight Vision, která ukončila činnost na podzim roku 2007.

Následovala kapela Dope, kde Acey Slade nejprve obsadil post baskytaristy, následně kytaristy. Nejznámější je snad ale jeho působení v horror punk glam metalové kapele Murderdolls. Pak také pokračoval ve společných hudebních aktivitách s frontmanem Murderdolls v jeho projektu Wednesday 13.

Společně s věhlasným bubeníkem Joey Jordisonem (Slipknot, Korn, Rob Zombie) Acey Slade natočil skladbu „Tired 'N Lonely“ na kompilaci Roadrunner United k 25. výročí existence vydavatelství Rodadrunner Records.

V neposlední řadě je Acey jednou z rockových a metalových ikon, které přispěly do knihy Paula Milese Sex Tips from Rock Stars (dále např. Lemmy Kilmister z Motorhead, Danko Jones, Bruce Kulick z Kiss a další).

Další info na:

www.myspace.com/aceyslademusic

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz