Už zítra oslaví pražský Lucerna Music Bar své 15. narozeniny

  • Už zítra oslaví pražský Lucerna Music Bar své 15. narozeniny Fotogalerie (25)
    • 10.11.2010
    • Tisk

    Jeden z nejoblíbenějších pražských hudebních klubů, Lucerna Music Bar, který se, jak název napovídá…

    Sdílejte článek:

Jeden z nejoblíbenějších pražských hudebních klubů, Lucerna Music Bar, který se, jak název napovídá, nachází v pasáži paláce Lucerna ve Vodičkově ulici v Praze, slaví 11.listopadu své patnácté narozeniny.

Za tu dobu se v prostorách klubu vystřídala pěkná řádka umělců, včetně těch největších světových hvězd. U příležitosti narozeninových oslav budou mít hudební fanoušci šanci na vlastní oči vidět další takové hvězdy, a to legendární acid-jazzovou kapelu z Velké Británie The Brand New Heavies.

V souvislosti s The Brand New Heavies je třeba zmínit jejich spolupráci se světem hiphopu, a to hlavně kultovní desku HEAVY RHYME EXPERIENCE VOL. 1, na které se podíleli mj. The Pharcyde, Q-Tip z Tribe Called Quest nebo nedávno zesnulý Guru z Gangstarr. Toto album by se mimochodem mělo v brzké době dočkat pokračování a spolupráci na něm prý potvrdili i Dizee Rascal a Roots Manuva!

The Brand New Heavies jsou skutečnou narozeninovou třešinkou na dortu. Důležitou zprávou pro hudební fanoušky a návštěvníky klubu je ale ta, že Lucerna Music Bar prošla dalším stádiem rekonstrukce a po loňské klimatizaci se nyní dočkala nových světel a zvukového aparátu od firmy L´Acoustics, které budou poprvé představeny právě při této narozeninové oslavě s The Brand New Heavies.

Po koncertě pokračuje afterparty s DJ Maceo a DJ Mikulášem.

Vstupenky na koncert jsou k dispozici v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 550,– Kč + poplatky prodejce. Nejlevněji předprodej na pokladně LMB za 500Kč.

POZOR! NA TENTO KONCERT BUDE V KLUBU OMEZENA KAPACITA!

Více info na:

www.myspace.com/…ndnewheavies

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz