Daru Rolins nahradí na předávání Českého slavíka Libor Bouček

  • Daru Rolins nahradí na předávání Českého slavíka Libor Bouček Fotogalerie (19)
    • 10.11.2010
    • Tisk

    Ceremoniál předávání cen ankety populární hudby Český slavík bude místo původně ohlášené…

    Sdílejte článek:

Ceremoniál předávání cen ankety populární hudby Český slavík bude místo původně ohlášené Dary Rolins moderovat Libor Bouček. Rozhodla se tak televize Nova, která slavnostní předávání odvysílá v přímém přenosu ze Státní opery Praha 27. listopadu.

Libor Bouček prý původně s Darou Rolins psal scénář, takže podle TV Nova prý takzvaně nenaskakuje do rozjetého vlaku. V průběhu večera vystoupí např. Ewa Farna, Petr Kolář, Anna K., Xindl X nebo kapely Olympic a Chinaski.

„Nemáme sebemenší důvod poskytovat tvářím konkurenčních projektů prostor v obsazení moderátora,“ komentovala změny mluvčí Novy Michaela Fričová. Podle ní je nutné, aby Nova se svými externími spolupracovníky měla „stabilní partnerskou dohodu založenou na vzájemném profesionálním a korektním vztahu“. Čím přesně Dara Rolins důvěru porušila, ale Fričová neupřesnila.

Deník Blesk už dříve uvedl, že by Dara Rolins měla být na jaře příštího roku členkou poroty v pořadu X-Factor, jehož vysílání prý chystá konkurenční Prima.

Hlasování do Českého slavíka začalo 6. října. Hlasy svým oblíbencům můžete ve formě SMS zpráv a přes internet posílat až do půlnoci 21. listopadu.

Anna K. – Nebe

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz