Slash se vrací k manželce - stáhnul žádost o rozvod

  • Slash se vrací k manželce - stáhnul žádost o rozvod Fotogalerie (9)
    • 04.11.2010
    • Tisk

    Bývalý kytarista „Guns N' Roses“, občanským jménem Saul Hudson, změnil své rozhodnutí…

    Sdílejte článek:

Bývalý kytarista Guns N' Roses, občanským jménem Saul Hudson, změnil své rozhodnutí o rozvodu s manželkou Perlou Ferrar. Slash požádal o stažení žádosti o rozvod, kterou podal u soudu v Los Angeles. Jako důvod tehdy uvedl neslučitelné rozdíly.

Slash a Perla jsou manželi už devět let a mají spolu dva syny, devítiletého Londona Emilia a šestiletého Cashe Anthonyho. Slash je ženatý podruhé. Jeho první manželství skončilo po pětiletém svazku v roce 1997.

Světoznámý kytarista požádal o rozvod 15. července. V žádosti navrhoval střídavou péči o děti s tím, že bude platit výživné.

Slash byl dříve známý tím, že žil skutečný rock´n´rollový život. Svatba s Perlou a fakt, že se stal otcem, ho prý zklidnily. Velmi rychle přestal užívat drogy a pít alkohol.

Tyto zásadní změny pětačtyřicetiletý muzikant okomentoval slovy: „Řekl jsem si: Končím s drogama. Ale protože mám už roky určité zvyky, když přestanu brát drogy, začnu pít. A pak když přestanu s pitím, začnu znovu brát drogy – začarovanej kruh. Takže končím s drogama i pitím, hned teď! Jsou to už čtyři roky a nijak mi to nechybí.“

Slash feat. Fergie – Sweet Child O´Mine

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz