Imodium představí v srpnu akustické Polarity na Vltavě

  • Imodium představí v srpnu akustické Polarity na Vltavě Fotogalerie (3)
    • 17.07.2010
    • Tisk

    Broumovská skupina Imodium vydala na jaře 2CD Polarity. Na něm představila svě zbrusu…

    Sdílejte článek:

Broumovská skupina Imodium vydala na jaře 2CD Polarity. Na něm představila své zbrusu nové písničky ve dvou verzích. Jedno album je nabízí v podobě ostře rockové, druhé přináší stejné skladby v komorní akustické úpravě.

První část alba se nejprve prodávala v digitální formě za cenu, kterou si fanoušci na serveru t-music.cz určili sami. Kompletní kolekce přišla do prodeje ve fyzické podobě později a Imodium, jež nahrálo novinku v nové čtyřčlenné sestavě, bylo příjemně překvapeno jak reakcí fanoušků, tak i hudební kritiky, která vesměs přinášela vlídná recenzní hodnocení desky.

V červnu vznikl v Hradci Králové videoklip k singlové písničce „Břehy“, který navíc společně s dalším hitem alba „Kluci nepláčou“ úspěšně boduje v hitparádě Radio Top 20 Modern Rock. Kapela se vypravila na letní festivalová pódia, kde momentálně nabírá obrazový materiál pro další videoklip. Ten by se měl v televizních rotacích objevit na podzim.

Na 12. srpna chystá Imodium jedinečný koncert. Představí při něm akustické album ze své kolekce Polarity. Unplugged vystoupení se odehraje netradičně na palubě parníku Odra při plavbě Prahou po řece Vltavě.  Vyplouvá se 12. srpna v 19.30 hodin od pražského Palackého mostu a kapela slibuje, že si k unikátnímu vystoupení přizve i některé hosty.

Večer na lodi odstartuje Adam Piaf (ex-Fake Tapes) svým písničkářským setem.

Podrobnosti včetně rezervace míst najdete na internetových stránkách www.imodiumband.cz .

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz