Navzdory pádu představí v úterý P!NK Praze svůj karneval

  • Navzdory pádu představí v úterý P!NK Praze svůj  karneval
    • 16.07.2010
    • Tisk

    Americká zpěvačka P!NK a její karnevalová bouře se rojede již v úterý a nezabrání tomu…

    Sdílejte článek:

Americká zpěvačka P!NK a její karnevalová bouře se rojede již v úterý na fotbalovém stadionu v Edenu a nezabrání tomu ani její včerejší pád.

Držitelka několika ocenění Grammy, multiplatinová zpěvačka P!NK se ve čtvrtek v noci zranila během koncertu v německém Norimberku, když vypadla při jednom ze svých akrobatických čísel z popruhů a následně musela být převezena do nemocnice rychlou záchrannou službou. Pražský koncert by tato událost ovšem ovlivnit neměla a P!NK včetně exklusivních hostů, kteří se v rámci jejího pražského koncertu představí, v úterý vystoupí.

Její poslední turné vidělo po celém světě více jak 2 miliony fanoušků. Tentokrát se turné Funhouse promění v událost karnevalového stylu, P!NK představí novou vizuálně ohromující show.

P!NK je umělkyně, která nedělá nic polovičatě – prodala více než 30 milionů alb po celém světě a její současné turné je deváté nejvíce vydělávající turné loňského roku. The Funhouse Summer Carnival, se kterým dorazí již příští úterý do Prahy, bude nezapomenutelná událost.

Časový harmonogram koncertu

16:00 otevření areálu

17:15 Xindl X + Olga Lounová

18:00 Butch Walker

18:45 Good Charlotte

20:15 P!NK

Cena vstupenek je v rozmezí 850,– až 1490,– Kč a předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketpro a na pokladnách Synot Tip Arény.

Pink – Please Don`t Leave me

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz