Sunflower Caravan mají Tučňáka a natáčí druhou desku

  • Sunflower Caravan mají Tučňáka a natáčí druhou desku Fotogalerie (3)
    • 27.06.2010
    • Tisk

    Kapela Sunflower Caravan, pro kterou byl začátek roku ve znamení nominací a ocenění…

    Sdílejte článek:

Kapela Sunflower Caravan, pro kterou byl začátek roku ve znamení nominací a ocenění, ale také rozsáhlého klubového turné, se v červnu zavírá do studia. Začíná totiž připravovat svou další desku. Hlavní změnou oproti předešlému albu je, že frontman Andy na desce kromě kláves obstará také zpěv, a to v drtivé většině skladeb.

Sunflower Caravan byli letos nominováni na Objev roku v hudebních cenách Anděl 2009. Na jaře však bodovali také na dalších místech. Představili se před vyprodaným velkým sálem pražské Lucerny v rámci reunionového koncertu Collegium Musicum, kde sklidili velký úspěch. Vzápětí se kapela zúčastnila soutěžní přehlídky Český Tučňák 2010. Na ní zvítězila v kategorii Mladá Hudba, když ze všech účastníků soutěže nejvíc oslovila porotu, složenou z kompetentních hudebních osobností. Více informací o Českém Tučňákovi i o vítězství kapely najdete na http://www.ceskytucnak.cz/ .

Svůj druhý albový počin, opět pod křídly vydavatelství Soundsquare Music, kapela natáčí od poloviny června a během léta by chtěla svou desku dokončit. Na podzim se pak Sunflower Caravan vydají na turné. Informace o průběhu nahrávání a termíny letních koncertů naleznete na stránkách kapely.

http://bandzone.cz/…lowercaravan
http://www.myspace.com/…lowercaravan
http://www.facebook.com/…lowercaravan

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze