Smíchovská pláž odkrývá svůj letní program

  • Smíchovská pláž odkrývá svůj letní program Fotogalerie (5)
    • 19.06.2010
    • Tisk

    Slunce, bílý písek, relaxace u Vltavy, výhled na Vyšehrad, koncerty českých kapel…

    Sdílejte článek:

Slunce, bílý písek, relaxace u Vltavy, výhled na Vyšehrad, koncerty českých kapel, výtečné jídlo, lahodné drinky… to je Smíchovská pláž na Praze 5. Letošní bohatou sezónu koncem dubna zahájila Lucie Bílá a Martin Dejdar. V průběhu následujících měsíců nabídne zajímavé koncerty, tematické večery, letní kino, sportovní zápolení a další lákavé vyžití.
Romantická, divoká, veselá… to je Smíchovská pláž na náplavce Hořejšího nábřeží na Praze 5, na Smíchově. Tato Havaj v centru Prahy je nejen netradičním prostorem pro relaxaci, centrem zábavy, kultury a večerního života pro obyvatele Prahy a návštěvníky hlavního města, ale také vhodným místem pro pořádání různých firemních večírků, formálních i neformálních setkání, včetně připravovaných svatebních obřadů a hostin.
„Letos jsme nejen pro Pražany připravili bohatý letní program, ve kterém si najde každý to své. Skotačivé rytmy představí skupina Tleskač či další reggae a ska karnevaly. Každé pondělí večer se písčitá pláž promění v letní kino, které nabídne jak české, tak zahraniční filmové hity. Nebudou chybět stylové diskotéky, tematické večery zaměřené na různé hudební žánry, styly a další zajímavosti“, poodkrývá program Markéta Cremonini z marketingového oddělení.
Už samotný červen nabízí kupu lákavých soust. V průběhu měsíce se zde budou promítat filmy jako Bruno, Shrek nebo Hanební Panchardi, vstup je samozřejmě volný. V neděli 20. června čeká fanoušky houpavých pozitivních rytmů ska a reggae karneval. Desky roztočí česká legenda tohoto stylu DJ Kaya (nepleťte si s naším Kayem!! – pozn. redakce). Zahrají skupiny Cémur Šámur a veselá parta z Hradce Králové Ska´n´Daal. O týden později přítomné čeká pikantní Mexický den a téměř každou středu letní dny osvěží diskotéka rádia Kiss 98.
V červenci a v srpnu návštěvníky čeká další koncerty, například v neděli 8.8. skočné vystoupení oblíbené skupiny Tleskač. 1. září pak první díl obří akce na vltavských březích, i přímo na řece, Den Vltavy.

Přesný program se stále doplňuje, více najdete na www.smichovskaplaz.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze