Lealoo dál bodují v zahraničí, ve středu se zastaví v pražském Crossu

  • Lealoo dál bodují v zahraničí, ve středu se zastaví v pražském Crossu
    • 07.06.2010
    • Tisk

    Od vydání nového alba Lealoo zaznamenalo mnoho úspěchů: zaznělo na několika…

    Sdílejte článek:

Od vydání nového alba Lealoo zaznamenalo mnoho úspěchů: zaznělo na několika zahraničních FM radiích v Německu, Švýcarsku, Belgii, Rakousku, Itálii, Španělsku a v Chile.

Lealoo byli také jako jediná česká kapela pozváni na festival Wave Gotik Treffen, který se uskutečnil v květnu v Německu. Na tento festival si také připravili zcela novou projekci, kterou tuzemským fanouškům představí na svém nadcházejícím koncertu, který se uskuteční 9.června od 20:30 v pražském klubu Cross.

Vzrušujících novinek je však kolem Lealoo mnohem víc. Kapela letos postoupila do semifinále soutěže RGM Live Space mezi posledních 15, z nichž do finále postoupí 10 kapel, které vyberou společně diváci a porota. Hlasovat můžete i vy a to do 4.července.

Dalším významným úspěchem je i fakt, že Lealoo byli, jako jedna ze dvou evropských kapel, pozváni k příspěvku na americkou kompilaci Deep South.

Kromě koncertu v pražském Crossu, kam kapela všechny srdečně zve, budou k vidění a slyšení také na Letní filmové škole v Uherském Hradišti, kde budou dělat živý doprovod k němému filmu z roku 1921 s názvem Seven Yeasr of Bad Luck od Maxe Lindera.

V neposlední řadě ale mají Lealoo zprovozněn svůj nový web, který více odpovídá současnému výrazu Lealoo, s nímž korespondují i nové, výše zmíněné projekce.

Více info na:

www.lealoo.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz