Na festivalu Sonisphere budou chybět i Mastodon

Další z metalových legend, která měla vystoupit na putovním festivalu Sonisiphere, své koncerty odvolala. Kvůli zdravotním důvodům tak fanoušci, včetně těch českých, neuvidí a neuslyší formaci Mastodon.

Mastodon byli nuceni zrušit celé své letní turné, které mělo odstartovat 5. června v Německu a skončit 3. července ve Finsku. Kytarista Bill Kelliher se totiž léčí se zánětem slinivky. Lékaři jsou ale v tomto případě optimisty a slibují brzké uzdravení muzikanta, který se ovšem i tak bude muset výrazně šetřit po několik týdnů.

Pro společné turné Mastodon, Alice in Chains a Deftones, které má odstartovat pod názvem Black Diamond Skye Tour 16. září v americkém Chicagu by už měl být Bill Kelliher v pořádku.

Mastodon jsou už druhou kapelou, která na festivalech Sonisphere nezahraje. Minulý týden zasáhla rockové a metalové fanoušky velmi smutná zpráva o smrti Ronnieho Jamese Dia – jedné z největších osobností světové metalové scény. Je tedy jasné, že budou chybět i Heaven & Hell.

Pořadatelé prý mají na českou odnož Sonisphere, na akci, která se uskuteční 19. června v Milovicích, prodáno na 30 tisíc vstupenek.

Alice in Chains – Would

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz